Výchovná poradkyně

Mgr. Věra Špačková

e-mail: vera.spackova@skolauzice.info

Výchovný poradce Mgr. Věra Špačková spolupracuje s ředitelkou školy, pedagogicko – psychologickou poradnou a v případě nutnosti s dalšími příslušnými institucemi. V případě problémů neváhejte kontaktovat výchovného poradce. Lze si také domluvit individuální sezení s rodiči i žáky.

Konzultace jsou po předchozí domluvě.

Metodička prevence

Mgr. Lucie Bavorová

e-mail: lucie.bavorova@skolauzice.info

Mgr. Lucie Bavorová je metodikem školní prevence. Jedná se o metodické vedení činnosti pedagogických pracovníků školy v oblasti prevence sociálně patologických jevů. Konzultace pro rodiče jsou po předchozí domluvě.

publikováno: 15. 8. 2024 10:54, Martina Černá